Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss parts ] mecz 1350 produkty.
System podłogi dachowej o wysokiej pojemności obciążeniowej dla urządzeń oświetleniowych i dźwiękowych
| Materiał: | aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Użycie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Wysoka pojemność obciążenia Aluminiowy stopu stopniowego system podłogi dachowej dla wszechstronnych zastosowań
| Materiał: | aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Użycie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Metalowa linia krępująca Array Głośnik Kratownica Layer Beam Strong Construction
| Wydarzenia: | Wystawa, koncert |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kratownica warstwowa |
| Rozmiar rury: | 48,3 mm |
Wciągany aluminiowy globalny ruszt dachowy / oświetlenie kratownicowe Global Trussing
| Kratownica: | Aluminiowa kratownica |
|---|---|
| Połączenie kratownicy: | Śruba lub czop |
| Rozmiar kratownicy: | 200-1000 mm |
Ciężkie oświetlenie laserowe Scena aluminiowa z rusztem dachowym Wystawa zewnętrzna 200mm - 1000mm
| typu: | Schemat więźby dachowej |
|---|---|
| Efekt: | Ochrony |
| Rozmiar kratownicy: | 200-1000 mm |
Scena koncertowa Kratownice dachowe Aluminiowe kratownice DJ Indoor 500kg - 4700kg Max Loading
| materiał: | International Aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowa kratownica, rusztowanie sceny muzycznej |
| Użycie: | Do budowania targów, montażu sklepów i koncertów |
2 Metrowy Śruba Kwadratowy kratownicowy stojaczek Oświetlenie 6m - 18m 16 stopni twardości
| Mini Zamówienie: | 1 zestaw |
|---|---|
| materiał: | Stalowa lub aluminiowa kratownica |
| Nazwa: | Głośnik kratownicy |
CE Heavy Duty Aluminum Box Truss Durable Assemble 24mc Max Span
| Product Name: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Series: | Heavy Series |
| Size of truss system: | customized |
Steel Tube 50mm Layer Bolt Truss 2x2 m straight frame Lifting Stage With Wheels
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Promotion Canopy Roofing Stage Roof Truss Screw Truss With Canopy Roof
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |


