Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss parts ] mecz 1350 produkty.
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Concert 6082 - T6 Aluminium Roof Trusses For Outdoor Event Stage Custom Size
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof with Tent |
6082 T6 Aluminium Box Truss System 0.9ft - 3.3ft For Outdoor Celebration Party
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
12m Span Exhibition Aluminum Trussing System Customized Stage Background
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50 * 3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicy: | dostosować |
Customized Shaped Durable Aluminum Box Truss 12m - 30m Span For Outdoor Events
| Produktu: | Aluminiowa kratownica skrzyniowa |
|---|---|
| materiał z kratownicy: | Aluminium |
| Kształt kratownicy: | Kwadrat, podłużny, trójkąt |
Kratka aluminiowa 287mm X 287mm na zewnętrzny ekran LED / wyświetlacz reklamowy
| Modelu: | Aluminiowa kratownica SQS 287 |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Wytrzymałe, aluminiowe, dostosowane okrągłe kratownice Czop Oświetlenie koła Wspornik krzywej
| Model: | Kratownica okrągła |
|---|---|
| Materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownica oświetleniowa do dekoracji |
Srebrna kwadratowa aluminiowa skrzynia kratownicowa 400 mm x 400 mm / kratownica wieżowa
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 400 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Dostosowane aluminiowe wiązary świetlne, zakrzywione ramy nośne ramy kratownicy
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 4560 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
50mm Trigger Hook Clamp Akcesoria do kratownicy Wiszące światło Audio
| Materiał: | Stop aluminium, 6061/T6 lub 6082/T6 |
|---|---|
| kolor: | Czarny, srebrny, dostosowany |
| Podanie: | koncert, wydarzenia, zacisk światła LED, występ, pokazy mody i inne występy; |


