Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss parts ] mecz 1350 produkty.
Silver Indoor Layer Speaker Truss Towers Aluminum Support Speakers Thickness 3mm
| Aluminiowa kratownica: | 6082-T6 aluminium |
|---|---|
| Kratownica warstwowa: | 48,3 mm rura stalowa |
| Użycie: | Outdoor lub Indoor |
Natural Silver T6 Aluminum Spigot Truss For Outdoor Big Events 24m Max Span
| Product: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle |
Durable Triangular Truss , Aluminum Spigot Truss Lighting Trusses Customized Shape
| Material: | 6082-T6 Aluminum Alloy |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
30M Max Span Aluminum Box Truss 3mm Thickness 0.5M - 4M Length For Outdoor Event
| Nazwa produktu: | Aluminiowa kratownica skrzyniowa |
|---|---|
| Serii: | Heavy Series |
| Rozmiar systemu kratownicy: | dostosować |
Lekki szkielet aluminiowy 400 x 400 z kwadratową kratownicą o dużej nośności
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 400 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Profesjonalny aluminiowy stojak kratownicowy wielofunkcyjny, aluminiowy, stalowy, stalowy 400 mm
| produkt: | Aluminiowa kratownica śrubowa SQB 400 |
|---|---|
| Materiał tuby: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Trwałe 6082 Aluminiowe systemy oświetleniowe stopniowego rusztowania Wysoka odporność na korozję
| Modelu: | SQS4560 Kratownica czopowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Most Uplighting Aluminiowy kwadratowy kratownicowy Wieża filary / kwadratowy Tubing Kratownice
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 4560 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
6082 T6 Aluminiowy system kratownicowy na imprezę plenerową
| Nazwa produktu: | Aluminiowy system kratownicowy |
|---|---|
| Materiał ramy: | Aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Materiał dachu: | Płótno: specjalna wodoodporna grubość 0,4 mm, nadruk LOGO i obraz |
5276 Aluminium Square Truss Stojaki oświetleniowe sceniczne Ciężkie ładowanie na pokaz samochodowy
| Kolor: | Czarny, srebrny, srebrny lub na życzenie klienta |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | kratownica sceniczna, aluminiowa kratownica dachowa na scenę koncertową, najwyższej jakości aluminiu |


