Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss parts ] mecz 1350 produkty.
Aluminiowa kwadratowa skrzynka czopowa Konstrukcja kratownicy Oświetlenie sceniczne Systemy kratownicowe
| Model nr.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Kwadratowa aluminiowa konstrukcja więźby dachowej na koncerty
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
Aluminiowy system kratownic dachowych z czopem o średnicy 15 m
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
Aluminiowy system wieży kratownicowej o niestandardowym rozmiarze dla przemysłu
| Model nr.: | SQSB4060 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
Bezpieczeństwo Aluminiowy Złóżkowy Podstawowy Podstaw Studiowy Podstaw Oświetleniowy Na Koncerty
| Model nr.: | SQSB450 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
System trasy z stopów aluminiowych trasa spigotowa do występów zewnętrznych
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
6061-T6 Aluminiowy system trasy oświetleniowej sprzęt audio trasa oświetleniowa trasa spigot trasa
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
Bolt Aluminum Square Truss Four Way Corner 300x300 mm Fast Installation
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300mm |
| Length: | 0.5m |
36Meter Heavy Folding Truss 520x950mm Triangle Aluminum Trussing
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |
Thick Square Folding Stage Truss 600x1200 mm Trussing System for Indoor Evening Party
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square |
| Truss Size: | 600x1200mm |


