Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss parts ] mecz 1350 produkty.
Wytrzymałe i lekkie aluminiowe kwadratowe skrzynki oświetleniowe
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Kształt: | kwadrat |
Lekkie i łatwe w montażu aluminiowe podłoże kwadratowe do imprez i pokazów
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Kształt: | kwadrat |
Aluminiowa wytrzymała kolumna głośnikowa Outdoor Show z gładką rurą stalową o średnicy 48.3mm
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| standardowe: | TUV |
| Dostępny rozmiar: | 2x2x8m / as dostosowane |
TUV Stopień światła Stojaki Aluminium Oświetlenie Lampa kratowa Metalowe kratownice Φ 50 × 3 mm
| typu: | Drabina, trójkąt, kwadrat, okrągły |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| Kolor: | Naturalne aluminium |
6082 Kratownice aluminiowe kratowe z kwadratową kratownicą
| materiał: | Aluminium 6082 |
|---|---|
| Fabryka: | Guangzhou, Chiny |
| Rozmiar kratownicy: | 400 x 450 mm |
387mm aluminiowa kratownica z czopem wystawowym na wewnętrzne imprezy plenerowe
| Model nr.: | SQS387 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6 |
| Rura główna: | Średnica 50*3mm |
Zewnętrzna aluminiowa kratownica sceniczna o długości 4 m zapewnia odporność na korozję koncertową
| Szczegóły pakowania: | folia bąbelkowa |
|---|---|
| Czas dostawy: | 5 dni roboczych |
| Zasady płatności: | Western Union |
Aluminiowa wieża do podnoszenia kratownicowa kolumna podstawkowa głośnikowa podnosząca warstwa kratownicowa
| Kolor: | srebrny lub OEM |
|---|---|
| Funkcja: | ekonomiczny, stabilny, łatwy w użyciu, lekki; |
| Stosowanie: | Głośnik i tak dalej, rusztowanie oświetlenia scenicznego, wiszący dźwięk |
Stalowy materiał żelazny Warstwy kratownicy Stage Line Array Tower Lighting
| Kolor: | srebrny lub OEM |
|---|---|
| Funkcja: | ekonomiczny, stabilny, łatwy w użyciu, lekki; |
| Stosowanie: | Głośnik i tak dalej, rusztowanie oświetlenia scenicznego, wiszący dźwięk |
Przenośna kratownica głośnika z materiału żelaznego do zawieszania dźwięku
| Kolor: | srebrny lub OEM |
|---|---|
| Funkcja: | ekonomiczny, stabilny, łatwy w użyciu, lekki; |
| Stosowanie: | Głośnik i tak dalej, rusztowanie oświetlenia scenicznego, wiszący dźwięk |


