Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
Aluminiowa kratownica w kolorze srebrnym
| Modelu: | Aluminiowa kwadratowa kratownica czopowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
290 * 290 mm 6082 T6 Aluminiowa kratownica kwadratowa na uroczystości
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6 |
| Rozmiar: | 290*290mm |
Scena oświetleniowa 6061 Aluminiowa kratownica kwadratowa na wystawę
| kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Najwyższej jakości aluminiowa lekka czarna kratownica kwadratowa/pudełkowa |
SQB300 Śruba Aluminiowa kwadratowa kratownica do projektu
| Produkt: | Aluminiowa kratownica śrubowa SQB 4560 |
|---|---|
| Materiał rury: | 6082 |
| Rura główna: | 50*3mm |
Scena koncertowa Lekka kratownica 6082 Aluminiowy system kratownicowy ze śrubą kwadratową
| Produkt: | Aluminiowa kratownica śrubowa SQB 4560 |
|---|---|
| Materiał rury: | 6082 |
| Rura główna: | 50*3mm |
Sześciokątny, ośmiokątny, kwadratowy kratownice okrągłe, aluminium 300 x 300 mm na koncert
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
|---|---|
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
Quick Lock 0.5 Meter Long Aluminum Spigot Truss Brightsome Black Truss System
| Produktu: | Aluminiowa kratownica czopowa |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 T6 |
| Kształt kratownicy: | Kwadratowy, podłużny, trójkąt lub inny nieregularny kształt |
Srebrna kwadratowa aluminiowa skrzynia kratownicowa 400 mm x 400 mm / kratownica wieżowa
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 400 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Mały modułowy system kratownic stalowych 3d lub aluminiowych
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 400 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Aluminiowe elementy kratownicowe Square Layher ze składaną kratownicą stopniową
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 4560 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |


