Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
Sprzęt ogrodowy System kratownic warstwowych na festiwal muzyczny Kratownice warstwowe
| Normalna specyfikacja: | 1 * 2 m, 2 * 2 m, 1,22 * 2,44 m, 2,44 * 2,44 m |
|---|---|
| Wymiary (L * W * H): | Wszystkie rozmiary można dostosować |
| Stosowanie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
Dekoracyjny wielobok Pięcioramienna gwiazda aluminiowa DJ Truss do systemu podnoszenia
| Modelu: | Pięcioramienna kratownica gwiezdna |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownica oświetleniowa dla |
Dostosowane obrotowe okrągłe kratownice 360 stopni na imprezy / koncerty
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 4560 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Elastyczna rama kolumny Aluminiowa linia oświetleniowa System kolumn głośnikowych Array Sound Speaker
| Modelu: | Składana kratownica |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Łatwa w montażu i demontażu Aluminiowa kratownica oświetleniowa Trzy narożniki na wystawy
| Modelu: | Aluminiowa kwadratowa kratownica czopowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Stojak głośnikowy Czop dachowy Kratownica
| Modelu: | Aluminiowa kwadratowa kratownica czopowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
400x400mm Aluminiowy słupek kratownicowy Ekran LED Mały średni stojak oświetleniowy suwnicowy
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
| Kształt: | Kwadrat, trójkąt, koło, drabina |
Rusztowanie o długości 4 m, warstwa ramy, kratownica, głośnik i dźwięk
| Materiał: | STAL |
|---|---|
| kolor: | Srebro |
| Podanie: | koncert, spektakl, wydarzenie, wystawa, reklama |
Single Dj Speaker Stands / Speaker Truss Aluminum 1.1T 12 M Height Spigot Truss
| Model: | A Speaker Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Max Height: | 12M |
Aluminiowa 50 mm czopowa trójkątna więźba dachowa Lekki certyfikat TVU
| Modelu: | SQT290 Kratownica śrubowa i czopowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |


