Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
ODM Safety 6082 Aluminiowa kratownica trójkątna do kratownicy oświetleniowej
| Model: | Kratownica trójkątna |
|---|---|
| Materiał: | 6082 |
| Stosowanie: | kratownica oświetleniowa do dekoracji |
Srebrna aluminiowa kolumna głośnikowa kratownicowa wieża 1.1T Ładowanie 12M wysokości
| Model: | Kratownica głośnikowa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6082 |
| Maksymalna wysokość: | 12M |
Lekka czopowa aluminiowa trójkątna kratownica oświetleniowa Odporność na korozję
| Model: | kratownica trójkątna |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Praca: | 24 godziny |
Pojedyncza TUV A Głośnik Wieża kratownicy Aluminium 6082 Średnica czopa Φ50mm
| Firma: | Producenci w Chinach |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| typu: | Wyświetlanie kratownicy |
Łatwa instalacja Imprezy weselne Mini Aluminiowe kratownice na wystawę
| Kolor: | Srebrny, czarny, czerwony |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
| zakres: | 16 mm |
Single A Dj Speaker Stands Tower Aluminum 1.1T Loading 12M Height Spigot Truss
| Modelu: | Kratownica głośnikowa |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| Maksymalna wysokość: | 12 mln |
ISO Single Speaker Truss Stands Tower Aluminum 6082 Height 12m Space Saving
| Modelu: | Kratownica głośnikowa |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| Maksymalna wysokość: | 12 mln |
Scaffolding Layer Truss 32 Feet Height Steel For Outdoor Concert Background
| Nazwa produktu: | Kratownica warstwowa |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 48,3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicy: | Według danego wymogu odnoszącego |
System trójkątnego, składanego kratownicowego stropu do planowania imprez
| Zaletą: | oszczędzaj objętość, ruchomy za pomocą kół |
|---|---|
| Użycie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
| Usługi: | 24 godziny |
Nowo wyprodukowana lekka rama sceniczna Beam Stage Aluminiowy czop kratownicy Wielozadaniowy
| Modelu: | Kratownica czopowa SQS |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |


