Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Triangle Dj Lighting Truss For Club Park
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Stage Truss Systems Aluminum Square Truss For Outdoor Parties Length 0.5 - 4m
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Rotating Aluminum Square Truss Smart Upgrade Platform Truss For Variety Events
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Type: | For club/ event/ big show |
| Shape: | Square |
Odporny na zewnątrz kwadratowy składany aluminiowy głośnik podnoszący kratownicę
| Rodzaj: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m , 520x950mm |
Aluminiowy system kratownic dachowych z czopem o średnicy 15 m
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
Oksydujące oczyszczanie kwadratowe aluminiowe oprawy oświetleniowe do zewnętrznych koncertów
| Materiał: | Międzynarodowe aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Użycie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Aluminiowy kwadratowy system trasy z silnymi połączeniami dla bezpieczeństwa i stabilności
| Produkt: | Aluminiowa kratownica śrubowa SQB5276 |
|---|---|
| Materiał rury: | 6061-T6 |
| Główna rura: | 50*3mm |
Światło oświetleniowe Aluminiowe dachówki dla dużych wydarzeń
| Model nr.: | SQS5276 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
6061-T6 Aluminiowy system trasy oświetleniowej sprzęt audio trasa oświetleniowa trasa spigot trasa
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
Aluminum Triangle Stage Trussing Goal Post Truss Outdoor for Ceremony Main Tube 50×3 mm
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |


