Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |
Outdoor Triangular Folding Truss Customized 4mm Thickness Fast Installation
| Truss Size: | 520x950mm,520x470mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Thickness of Truss: | 4mm |
Creative Irregular Shape Aluminum Square Stage Truss System Pentagram / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| logo: | Ledika |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny, złoty lub niestandardowy |
6082 Durable Aluminum Square Bolt Truss Outdoor Concert Stage Trussing Silver
| Złącze: | śruba / śruba |
|---|---|
| Pakiet: | Pudełko kartonowe |
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | Zgodnie z Twoją prośbą |
| kształt: | Gwiazda, kształt serca, nieregularny kształt (dostosowany) |
Safety Square T6 Aluminiowa kratownica czopowa do odtwarzania muzyki
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
15m Średnica Czop Aluminium Truss System DJ Lighting Truss Stand
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
6082 Kratownice aluminiowe kratowe z kwadratową kratownicą
| materiał: | Aluminium 6082 |
|---|---|
| Fabryka: | Guangzhou, Chiny |
| Rozmiar kratownicy: | 400 x 450 mm |
36Meter Heavy Folding Truss 520x950mm Triangle Aluminum Trussing
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |


