Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Square Silver Stage Light Truss / Lighting Truss System Aluminum For Outdoor 18m Span
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| Materiał kratownicy: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Główna rura: | 50 * 3 mm |
| Funkcja: | Wiszący ekran LED, głośnik liniowy i ściereczka w tle |
Circular Lightweight Newly Rotating Aluminium Square Truss Bright Black For Club
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Silver Bolt Or Screw Aluminum Square Truss 3 Meter For Celebration Parties
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 300x 300 mm |
Zdejmowana aluminiowa platforma sceniczna ze stopu kwadratowego systemu kratownicowego
| Model nr.: | SYL002 |
|---|---|
| Materiał ramy: | Aluminium 6061-T6 |
| Materiał panelu: | Sklejka antypoślizgowa 18mm |
Aluminiowa platforma sceniczna o wysokości 1,4 m ze stopu kwadratowego systemu kratownicowego
| Model nr.: | SYL002 |
|---|---|
| Materiał ramy: | Aluminium 6061-T6 |
| Materiał panelu: | Sklejka antypoślizgowa 18mm |
Global Truss Stage Aluminiowa kratownica Wodoszczelna oprawa dachowa Rosh Arc - Shaped
| materiał: | International Aluminium 6082 |
|---|---|
| kształt: | W kształcie łuku |
| Kolor: | Srebrny, czerwony, czarny lub dostosowany |
3 parts Aluminum Goal Post Truss / Line Array Speaker Truss Stand 20m Largest Span
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Truss Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
Lightweight Rotating Circle Shaped Aluminum Trusses For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |


