Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ trussing aluminium ] mecz 461 produkty.
Portable Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8m Height Efficiency Folding Stage
| Materiał ramy: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Połączenie: | rozpustnik |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Aluminiowa platforma koncertowa na wybiegu Przenośna platforma sceniczna o wysokości 1000 mm
| Nazwa produktu: | Aluminum Stage ; Scena aluminiowa ; Mobile Concert Stage; Mobilna scena konc |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium |
| Materiał panelu: | Deska przeciwpożarowa, deska ślizgowa, szkło |
Protable Steel Eent Bariera kontroli tłumu / Składana aluminiowa barykada
| Użycie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
|---|---|
| Usługi: | 24 godziny |
| Kolor: | srebrny lub OEM |
Outdoor Camping Rainproof Geodesic Half Sphere Namiot na wystawę
| Materiał: | Aluminum 6082-T6 ; Aluminium 6082-T6 ; PVC PCV |
|---|---|
| kolor ramki: | srebrny, czarny, dostosowany |
| kolor pvc: | Biały, czerwony, niebieski, żółty, dostosowany |
Składana aluminiowa platforma sceniczna o wysokości 800 mm na koncert
| Kolor pionu:: | srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał pionu:: | Stop aluminium 6082-T6 |
| Nazwa produktu: | aluminiowa platforma sceniczna; składana scena; |
Portative Aluminum Adjustable Stage Platform Show Folding Stage 18mm Black
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
| Wysokość: | 0,2-0,8 m |
Aluminiowa platforma sceniczna, zewnętrzna mobilna stalowa warstwa stalowa scena drewniana rama
| rozmiar: |
|
|---|---|
| Wysokość: | H0,2 * -0,8 m |
| Produktu: | SDK001 Składany stolik |
Aluminiowa owalna rura Składana faza Bariery bezpieczeństwa Tłumu Zamknięte Lub Z Drzwiami
| Waga: | 30 kg |
|---|---|
| Ustawiać: | Składanie |
| Siła pozioma: | 2000 N. |
Robocza aluminiowa wieża rusztowania dla budynków mieszkalnych
| Nazwa produktu: | Składane rusztowanie aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Rodzaj: | Rusztowania, drabiny |
Bezpieczna aluminiowa wieża rusztowania Ławka robocza na zewnątrz Łatwy w montażu
| Nazwa produktu: | Składane rusztowanie aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Rodzaj: | Rusztowania, drabiny |


