Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ 290mm aluminum spigot truss ] mecz 367 produkty.
Lekka aluminiowa kratownica sceniczna z połączeniem śrubowym z czopem
| Model: | Kratownica sceniczna |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T8 |
| Stosowanie: | Kratownica oświetleniowa do dekoracji |
Czop aluminiowa kratownica kwadratowa Udekoruj kratownicę oświetleniową
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | kratownica sceniczna, aluminiowa kratownica dachowa na scenę koncertową, najwyższej jakości aluminiu |
| Aplikacja: | KTV, koncert, wystawa, wydarzenia, wesele itp |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Aluminiowy czop Przenośny stolik 400 mm X 400 mm System oświetleniowy Kratownica
| Modelu: | Aluminiowa kratownica SQS 387 |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Wygodny srebrny kolor kratownicy aluminiowej 6061 T6 na imprezę
| Kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Kratownica kwadratowa ze stopu aluminium |
OEM 6061 Aluminiowa kratownica śrubowa na wystawę koncertową
| Kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Kratownica kwadratowa ze stopu aluminium |
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Łatwa i szybka prosta aluminiowa kratownica kwadratowa na wystawę
| kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Kratownica kwadratowa ze stopu aluminium |


