Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ 290mm aluminum spigot truss ] mecz 367 produkty.
Wewnętrzna kratownica aluminiowa 290 mm kwadratowa 6082 z czopem
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Kolor: | czarny lub dostosowany, srebrny |
| Kształt: | Kwadrat, trójkąt, prosto |
290mm wystawa aluminiowa kratownica czopowa na imprezy wewnętrzne
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6/6082-T6 |
| Główna rura: | Średnica 50*3mm |
1 - 4 Metrowe aluminiowe kratownice / lekkie skrzynie montażowe Kratownice Systemy dachowe
| Model: | Okrągła kratownica |
|---|---|
| Materiał: | 6082 |
| Stosowanie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
TUV Aluminiowy czop kratownicy System kratownicy Łącznik stożkowy 0,5m - 4m
| Materiał: | aluminium 6061/6082-T6 |
|---|---|
| Kolor: | czarny, srebrny lub OEM |
| Kształt: | Kwadrat, trójkąt, prosty, kwadratowy łuk trójkątny kratownica drabinowa, warstwa |
930 kg Ładowanie 387 mm kratownica aluminiowa z czopem na wystawę koncertową
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| kolor: | czarny lub dostosowany, srebrny |
| rozmiar: | 287 * 287 MM, 290 * 290 MM, 300 * 300 MM, 387 * 387 MM, 400 x 400 mm, dostosowane |
6061 Aluminiowy łącznik stożkowy kratownicy o długości 0,5 m - 4 m System kratownicy skrzynkowej
| Kolor: | Czarny, srebrny lub życzenie klienta |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Kratownica sceniczna, aluminiowa kratownica dachowa na scenę koncertową, najwyższej jakości aluminio |
Przenośne aluminiowe oświetlenie kratownicy czopowej na imprezę plenerową w kolorze srebrnym
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
Safety Square T6 Aluminiowa kratownica czopowa do odtwarzania muzyki
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
Zdejmowany system kratownicy aluminiowej o długości 100 mm
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
Wszechstronne aluminium spigot truss dla występów i transportu
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |


