Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ 290mm aluminum spigot truss ] mecz 367 produkty.
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny, czarny |
| zakres: | 16m |
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
Oświetlenie sceniczne 290 mm Czop Dj Aluminiowa kratownica kwadratowa
| kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6,6061 |
| Nazwa produktu: | kratownica sceniczna, kratownica DJ, aluminiowa kratownica kwadratowa na scenę koncertową, kratownic |
Kratka aluminiowa 287mm X 287mm na zewnętrzny ekran LED / wyświetlacz reklamowy
| Modelu: | Aluminiowa kratownica SQS 287 |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Duża aluminiowa kratownica kwadratowa o długości 4000 mm na wystawę imprez
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
Bezpieczny ciężki ładunek Aluminiowy kratownicę w ramie montażowej na zewnątrz sceny / zderzaka
| Modelu: | Aluminiowa kratownica SQS 5276 |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Trwałe układy aluminiowe do wydarzeń i wystaw
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | koło |
Circular Irregular Shape Aluminum Spigot Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Okrągła długość: | 4 - 12 metrów |
| Kolor: | Srebro, czerń, czerwień |
6061-T6 Aluminiowy system trasy oświetleniowej sprzęt audio trasa oświetleniowa trasa spigot trasa
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
Custom Club Aluminium Spigot Box Truss do oświetlenia wewnętrznego
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |


