Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ 290mm aluminum spigot truss ] mecz 367 produkty.
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
Aluminiowa kwadratowa skrzynka czopowa Konstrukcja kratownicy Oświetlenie sceniczne Systemy kratownicowe
| Model nr.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
System trasy z stopów aluminiowych trasa spigotowa do występów zewnętrznych
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
290 X 290 mm Spigot Circular Aluminum Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290 X290 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Creative Aluminum Square Stage Lighting Truss Pentagram / Heart Shape For Wedding
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Kształt: | Gwiazda, kształt serca, nieregularny kształt ized dostosowany) |
System kratownic dachowych o dużej wytrzymałości z aluminium kwadratowego 50 * 3 mm
| Model nr,: | SQB300 |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
Creative Alphabet Letter Shape Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | Zgodnie z Twoją prośbą |
| kształt: | Gwiazda, kształt serca, nieregularny kształt (dostosowany) |


