Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ circle aluminum square truss ] mecz 390 produkty.
Scena koncertowa Aluminiowa skrzynka oświetleniowa System kratownicowy o średnicy 15 m
| Model nr.: | SOS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Lekka kwadratowa kratownica oświetleniowa Systemy kratownic scenicznych ze stopu aluminium
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | koło |
Niestandardowy kwadratowy system kratownic dachowych ze stopu aluminium do sprzętu audio
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | koło |
Gentry 6082 kratownica słupka bramki do wiszącego ekranu LED
| Nazwa produktu: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss;Gal Post Truss; Banner Truss;< |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6 / 6061-T6 |
| kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |
Sześciokątny, ośmiokątny, kwadratowy kratownice okrągłe, aluminium 300 x 300 mm na koncert
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
|---|---|
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
Spigot Aluminum A Speaker Truss Layer Truss DJ Lighting Stands 48.3mm Steel Tube
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
Adjustable Corrosive Bolts Simple Speaker Truss Diameter 50mm Performance Truss
| Connect Bolt: | M16*45mm bolt |
|---|---|
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
| Length: | 0.5m, 1m, 2m, 3m, 4m |
Line Array Speaker Upright Truss / Customized Heavy Duty Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Black Indoor Layer Speaker Truss Aluminum Loading LED System 300x300 mm
| Aluminiowa kratownica: | 6082-T6 aluminium |
|---|---|
| Kratownica warstwowa: | 48,3 mm rura stalowa |
| Użycie: | Outdoor lub Indoor |


