Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ circle aluminum square truss ] mecz 390 produkty.
6082 T6 Aluminiowy słupek słupkowy Ekran LED / Ściereczka do stojaka System kratownicowy TUV
| materiał: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 400 x 400 mm, 387 mm x 387 mm, 287 x 287 mm |
| aplikacji: | Ślub, wystawa, firma, ceremonia |
Duży projekt aluminiowy system kratownicy dachowej Heavy Duty 520 X 760 mm
| Materiał: | Międzynarodowy Aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, kratownica dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i sceny koncertowej |
Spigot Aluminiowa kratownica Corcert Event Kratownica 6-kierunkowa - mała 287x287 mm
| Nazwa produktu: | Kratownica czopowa |
|---|---|
| Rozmiar rury: | 50 * 3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicowego: | dostosować |
Wydarzenia Łuk Aluminiowy Kratownicowe Dachy 290x290 mm 6kg na metr
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 290 X290 mm |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
Assemble Outdoor Speaker Hangers Trade Show Truss Aluminum 3mm Thickness
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
|---|---|
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
| Connection: | Screw or Spigot |
Fireproof Aluminum Speakers Stand Truss Head Screw TUV CE Ø 50mm Tube
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
|---|---|
| Type: | Aluminum and Steel Speaker Truss |
| Connection: | Screw or Spigot |
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
Single A Dj Speaker Stands Tower Aluminum 1.1T Loading 12M Height Spigot Truss
| Modelu: | Kratownica głośnikowa |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| Maksymalna wysokość: | 12 mln |
ISO Single Speaker Truss Stands Tower Aluminum 6082 Height 12m Space Saving
| Modelu: | Kratownica głośnikowa |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| Maksymalna wysokość: | 12 mln |
Scaffolding Layer Truss 32 Feet Height Steel For Outdoor Concert Background
| Nazwa produktu: | Kratownica warstwowa |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 48,3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicy: | Według danego wymogu odnoszącego |


