Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ circle aluminum square truss ] mecz 390 produkty.
Recykling Aluminiowy stolik dachowy z kratownicowym wyświetlaczem Garnitur z windą Łatwy montaż 12m - 30m
| Nazwa: | Kratka dachowa aluminiowa kratowa |
|---|---|
| Zaletą: | Wygoda i ułatwiony transport |
| standardowe: | Certyfikat TUV, ISO9001 |
Lekki 12-calowy koncertowy etap Dachowe kratownice / DJ Truss Stand Roof Frames
| materiał: | International Aluminium 6082 |
|---|---|
| Łączenie sposobów: | Śruba lub czop |
| Oddziaływać: | Chroń scenę |
Hanging Line Speaker Box Stage Roof Truss System Hanging LED Screen Facilities
| Name: | Stage Roof Aluminum Truss |
|---|---|
| Advantage: | Convenience and facilitated transport |
| Standard: | ISO9001 |
Lekkie, trwałe, aluminiowe podkładki sceniczne do koncertów
| Model nr.: | SQSB5276 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
4m Długość przenośny system oświetleniowy na scenie DJ Systemy oświetleniowe aluminiowe do koncertów
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
System oświetleniowy z aluminium 6061-T6/6082 do oświetlenia DJ
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
System opon aluminiowych odpornych na korozję do oświetlenia DJ
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
6061 T6 6082 Aluminiowy system opraw dla wystawy teatralnej
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
6082 Oświetlenie sceniczne z aluminium T6 Systemy kratownicowe Czop kwadratowy 0,5m - 4m
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 290 X 290 mm |
| Długość: | 0,5m-4m |
Ciężkie oświetlenie laserowe Scena aluminiowa z rusztem dachowym Wystawa zewnętrzna 200mm - 1000mm
| typu: | Schemat więźby dachowej |
|---|---|
| Efekt: | Ochrony |
| Rozmiar kratownicy: | 200-1000 mm |


