Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ circle aluminum square truss ] mecz 390 produkty.
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Lekkie, obracające się i podnoszące aluminium truss dla DJ Booth i sceny występów
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Wysokiej wytrzymałości aluminium obracające się i podnoszące osłony do szybkiego i łatwego montażu zdarzeń
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Różowy / biały okrągły w kształcie kratownicowego czopa w kształcie serca 4 - 6 części
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
Niestandardowe oświetlenie struktury mediów Aluminiowa kratownica sceniczna Ciężkie obciążenie
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
Mała scena Oświetlenie imprezowe Czop Truss Aluminiowa rama kosmiczna Truss
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
Hot Truss Tower System Wiszące oświetlenie Bramkowe kratownice na wydarzenie
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
Wysokiej wydajności obrotowe i podnoszące trasy dla stabilności i spójności
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Oświetlenie o dużej pojemności obrotnej i podnoszące dla urządzeń oświetleniowych ciężkich pojazdów
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Zielony system kratownicowego głośnika podłogowego na zewnątrz System montażu kratownicowego 30 × 3 mm
| Funkcja: | Może zmieścić się w globalnej kratownicy |
|---|---|
| materiał: | International Aluminium 6082 lub Stal |
| kształt: | dostosować |


