Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ circle aluminum square truss ] mecz 390 produkty.
Światło oświetleniowe Aluminiowe dachówki dla dużych wydarzeń
| Model nr.: | SQS5276 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
Nocny klub Krąg oświetlenia Maszyna oświetlenia oświetlenia podnoszenia sceny
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | 00,5-4,0 m |
Obrotowe i podnoszące Aluminiowe skręty skrętowe dla ruchomego światła głowicy
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Przesunięty obracający się wyświetlacz stojak obrotowy 360 stopni okrągło oświetlenie
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 300 x 300 mm |
| Długość: | 00,5-4,0 m |
Zastosowane Aluminium Bolt Light Truss Rotating And Lifting Circle Truss
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Aluminiowy system kratownic dachowych z czopem o średnicy 15 m
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
Wciągany aluminiowy globalny ruszt dachowy / oświetlenie kratownicowe Global Trussing
| Kratownica: | Aluminiowa kratownica |
|---|---|
| Połączenie kratownicy: | Śruba lub czop |
| Rozmiar kratownicy: | 200-1000 mm |
Lekka kratownica oświetleniowa Concert dj Aluminiowe systemy kratownicowe
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształtować się: | Koło |
Lekki statyw koncertowy Dj Light Truss Aluminiowe systemy kratownicowe
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | koło |


