Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ circle aluminum square truss ] mecz 390 produkty.
Aluminiowa platforma sceniczna 1 - 1,4 m montowana wewnątrz / na zewnątrz 6082-T6 Materiał
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Grubość płomienia: | 3 mm |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
287mm Okrągły lub trójkątny czop Oświetlenie koncertowe Kratownica / Aluminiowy system kratownicowy
| Modelu: | Krąg kratownicy |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
520 X 760 MM Aluminium Roof Trusses 6082 12 - 30m Max Span Truss Roof System
| materiał: | Międzynarodowe aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowa kratownica, muzyczna kratownica dachowa |
| Użycie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i sceny koncertowej |
New Born 6082 Materiał Heavy Duty Dj Kratownica Stojak Śruba z ruchomą głowicą Typ 150 mm
| Modelu: | Krąg kratownicy |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
6061 Aluminiowa kratownica dachowa Kwadratowa drabina Trójkątne koła
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
Kratownica czopowa ze stopu aluminium o długości 3 m z lekkim oświetleniem
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
15m Średnica Czop Aluminium Truss System DJ Lighting Truss Stand
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Kwadratowa aluminiowa konstrukcja więźby dachowej na koncerty
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | Kwadrat/Trójkąt/Koło |
Profesjonalny stopu aluminiowego Circle Lighting Electric Lift Truss dla klubu
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | 00,5-4,0 m |
Obrotowy krąg podnośnik stopień podnoszący Aluminiowy podnośnik trwały
| Material: | 6061 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 400 x 400mm |
| Length: | Customized |


