Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ circle aluminum square truss ] mecz 390 produkty.
OEM 6061 Aluminiowa kratownica śrubowa na wystawę koncertową
| Kolor: | Czarny, srebrny lub OEM |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Kratownica kwadratowa ze stopu aluminium |
6061 Aluminiowy łącznik stożkowy kratownicy o długości 0,5 m - 4 m System kratownicy skrzynkowej
| Kolor: | Czarny, srebrny lub życzenie klienta |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Nazwa produktu: | Kratownica sceniczna, aluminiowa kratownica dachowa na scenę koncertową, najwyższej jakości aluminio |
TUV Aluminiowy czop kratownicy System kratownicy Łącznik stożkowy 0,5m - 4m
| Materiał: | aluminium 6061/6082-T6 |
|---|---|
| Kolor: | czarny, srebrny lub OEM |
| Kształt: | Kwadrat, trójkąt, prosty, kwadratowy łuk trójkątny kratownica drabinowa, warstwa |
Zastosowalny aluminium spigot truss do wystaw Koncerty i wydarzenia na świeżym powietrzu
| Model nr.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6/6082-T6 |
| Kształt: | kwadrat |
Kratownica aluminiowa o rozpiętości 12 m - 30 m na imprezy DJ Band
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| kolor: | srebrny, czarny, dostosowany |
| Podanie: | koncert, wystawa, występ, zespół DJ-ski itp |
Aluminiowy namiot weselny Oświetlenie sufitowe Kratownica System dachowy PCV
| Materiał kratownicy: | Stop aluminium 6061-T6/6082-T2 |
|---|---|
| Kolor dachu: | Czarny, srebrny (dostosowany) |
| Typ kratownicy: | Czop kratowy |
100 mm - 1010 mm Oświetlenie śrubowe Aluminiowa kratownica kwadratowa Certyfikat SGS CE
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 400 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
0.5m - 4m Aluminum Square Truss Cross Strengthen Tube For Indoor Booth Constructing
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 400x 400 mm |
Aluminiowe kwadratowe oświetlenie kołowe podnośniki oświetleniowe do klubu nocnego
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | 00,5-4,0 m |
Średnica zewnętrzna 6m Śruba okrągła Kratownica 300 mm / Ciężka 12-calowa kwadratowa kratownica
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |


