Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ roof lighting aluminium stage truss ] mecz 178 produkty.
Bezpieczeństwo Aluminiowy Złóżkowy Podstawowy Podstaw Studiowy Podstaw Oświetleniowy Na Koncerty
| Model nr.: | SQSB450 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
Lekkie przenośne systemy podłogowe oświetlenia DJ Aluminiowy stop
| Model nr.: | SQSB450 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
System trasy z stopów aluminiowych trasa spigotowa do występów zewnętrznych
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
Wydarzenie koncertowe Montaż aluminiowej kratownicy scenicznej o grubości 3 mm
| Materiał: | Międzynarodowe aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowa kratownica, sceniczna kratownica dachowa |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Heavy Aluminum Box Truss System 3mm Thickness Diameter Ø 50mm For Outdoor Event
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Black 6082-T6 450mm Aluminum Box Truss 0.5-4M Lenght 450x450mm
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 18m |
Black Silver Red Lighting Spigot Truss 3mm Thickness Aluminum 6082-T6
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
6082 T6 Aluminiowy system kratownicowy na imprezę plenerową
| Nazwa produktu: | Aluminiowy system kratownicowy |
|---|---|
| Materiał ramy: | Aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Materiał dachu: | Płótno: specjalna wodoodporna grubość 0,4 mm, nadruk LOGO i obraz |
Heavy Aluminum Box Truss / Red 12x18 Square Ballroom Truss Indoor
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Lekki system dachowy z dachem aluminiowym z kratownicą sceniczną
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |


