Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ roof lighting aluminium stage truss ] mecz 178 produkty.
Concert Aluminium Truss With Roof for Outdoor Event Stage Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof with Tent |
Ciężkie oświetlenie laserowe Scena aluminiowa z rusztem dachowym Wystawa zewnętrzna 200mm - 1000mm
| typu: | Schemat więźby dachowej |
|---|---|
| Efekt: | Ochrony |
| Rozmiar kratownicy: | 200-1000 mm |
Outdoor Event Big Show Concert Light Duty Project Truss With Tent
| Component: | Truss & Stage & Tent |
|---|---|
| Name: | Stage Roof Truss |
| Size: | Custmoized |
Gruba krata aluminiowa kratownicowa kratownica dachowa Średnie wydarzenie Igrzyska olimpijskie Pokaż
| Serii: | Lekka, średnia, ciężka seria |
|---|---|
| Kratownica: | Aluminiowa kratownica |
| Średnica głównego kratownicy: | 50mm |
Srebrny T6 Aluminiowy kwadratowy kratownicowy system kratownic dachowych boxu dachowego
| Produkt: | Aluminiowa kratownica śrubowa SQB400 |
|---|---|
| Materiał rury: | 6061-T6 |
| Główna rura: | 50*3mm |
TUV Stage Kratownicowe ramy dachowe Wystawa ramy Kratownice Kratownicowe 50m2 - 300m2
| Modelu: | Kratka dachowa aluminiowa kratowa |
|---|---|
| Orzecznictwo: | TUV,ISO9001 |
| Beam Truss: | 450 x 450 mm |
Outdoor Game Dragon Goal Post Truss Aluminium Bolt Truss
| Nazwa produktu: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss;Gal Post Truss; Banner Truss;< |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |
Koncert Goal Post Truss Aluminiowy system kratownicowy i zestawy
| Nazwa produktu: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss;Gal Post Truss; Banner Truss;< |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |
Aluminiowe elementy kratownicowe Square Layher ze składaną kratownicą stopniową
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 4560 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
6082 T6 Aluminium Box Truss 287mm -1000mm For Outdoor Performance
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |


