Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
Przesunięty obracający się wyświetlacz stojak obrotowy 360 stopni okrągło oświetlenie
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 300 x 300 mm |
| Długość: | 00,5-4,0 m |
Obrotowe i podnoszące Aluminiowe skręty skrętowe dla ruchomego światła głowicy
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Lekkie, obracające się i podnoszące aluminium truss dla DJ Booth i sceny występów
| Materiał: | Aluminium 6061 T6 |
|---|---|
| Sekcja osłony: | 400 x 400 mm |
| Długość: | Zindywidualizowane |
Różowy / biały okrągły w kształcie kratownicowego czopa w kształcie serca 4 - 6 części
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
International Custom Stage Kratownica dachowa Łatwa instalacja Aluminiowa podstawa oświetleniowa Szeroko pokaźna wystawa
| materiał: | International Aluminium 6082 |
|---|---|
| Kształt kratownicy: | Kwadrat, podłużny, trójkąt |
| Rozmiar kratownicy: | 287-1000 mm |
12m Gentry Bramka słupka słupka oświetleniowego Śruba mocująca 300x300 mm 6082 T6 Aluminium
| rozmiar: | Jak dostosować |
|---|---|
| System kratownic: | 12m x 6m |
| Zaletą: | Prosty, szybki |
General Purpose Aluminum Box Truss Stage Trussing 3mm Thickness Diameter Ø 50mm
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Trussing Aluminum Box Truss Aluminium Stage Truss 3mm Thickness
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Heavy Box Truss System 3mm Thickness Diameter Ø 50mm For Outdoor Event
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Professional Box Truss System Stage Trussing Diameter Ø 50mm
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |


