Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
Czarny kolor Indoor Auto Show Bolt Truss T8-6082 Aluminium Material
| aplikacji: | Na wolnym powietrzu |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Składana kratownica |
| Wydarzenia: | Wystawa, auto show |
290 * 290 mm aluminiowy system kratownicowy do działań scenicznych
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| kolor: | Czarny, srebrny, dostosowany |
| Podanie: | Concert,Exhibition,Performance,DJ Band,advertisement ; Koncert, wystawa, występ, zespół DJ |
Śruba aluminiowa Oświetlenie kratownicy Światło kratownica 520x1000 mm dla samochodu Pokaż 4700kg Największe bezpieczeństwo Ładowanie
| Główna rura: | Wzmocnienie 50x3mm |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| kształt: | Podłużne, kwadratowe, okrągłe |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
520x1000mm Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
50x3mm Strengthen Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
Durable Strengthen Box Truss System Aluminium Stage Truss For Commodity Fair
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Triangular Trusses for Club / Park / Dj
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Rotating Truss 2M 4M 6M Aluminum Lighting Truss For Club Adjustable Speed
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Newly 390mm Exhibit Truss Aluminum Spigot Truss For Indoor Or Outdoor Events
| Kolor: | Srebrny, czarny, czerwony |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
| zakres: | 16mm |


