Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
Wysokiej jakości system podłogowy z aluminium DJ Truss System podłogowy dla wydarzeń
| Materiał: | aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Użycie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Metalowy kratownicowy kratownicowy pokaz 450 mm Auto Show 18 metrów Maksymalny rozpiętości
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 450mm |
| Długość: | 0,5m-4m |
Zielony system kratownicowego głośnika podłogowego na zewnątrz System montażu kratownicowego 30 × 3 mm
| Funkcja: | Może zmieścić się w globalnej kratownicy |
|---|---|
| materiał: | International Aluminium 6082 lub Stal |
| kształt: | dostosować |
Najwyższej jakości wydajność Aluminiowy czop kratownicy Szyna liniowa ma grubość 3 mm
| materiał: | Międzynarodowe aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa |
| Użycie: | Łączenie kratownicy specyfikacji razem |
Kątownik ze stopu aluminium 6082 T6 Kątownik kątowy / śrubowy Kąt elastyczny
| materiał: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny / Czarny / Czerwony |
| Połączenia: | Śruba / śruba / czop |
387x387 mm Aluminum Spigot Truss 0.5m - 4m Length Roof Trussing System
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
Fireproof Aluminum Speakers Stand Truss Head Screw TUV CE Ø 50mm Tube
| Usage: | Vocal concert , Celebration, Show,Modern fancywork |
|---|---|
| Type: | Aluminum and Steel Speaker Truss |
| Connection: | Screw or Spigot |
0.5m - 4m Aluminum Square Truss Cross Strengthen Tube For Indoor Booth Constructing
| Logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 400x 400 mm |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |
Light Duty Project Exhibition Aluminium Trusses Screw Connection
| Main Tube: | 50*3mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |


