Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ trussing aluminium ] mecz 461 produkty.
Indywidualna składana kwadratowa aluminiowa składana kratownica na imprezę koncertową
| Rodzaj: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m , 520x950mm |
SQB300 Śruba Aluminiowa kwadratowa kratownica do projektu
| Produkt: | Aluminiowa kratownica śrubowa SQB 4560 |
|---|---|
| Materiał rury: | 6082 |
| Rura główna: | 50*3mm |
Scena koncertowa Lekka kratownica 6082 Aluminiowy system kratownicowy ze śrubą kwadratową
| Produkt: | Aluminiowa kratownica śrubowa SQB 4560 |
|---|---|
| Materiał rury: | 6082 |
| Rura główna: | 50*3mm |
Recykling lekkiej aluminiowej kratownicy na imprezy promocyjne wystaw
| Materiał: | Międzynarodowe aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
T6 Aluminiowy system kratownic bramkowych na wystawę koncertową
| Nazwa produktu: | Global Post Truss; Goal Post Truss; kratownica sztandarowa; kratownica Gentry; kratownica wyświetlac |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |
Heavy Duty Bolt Aluminiowa kwadratowa kratownica Trójkątna kratownica 42x2mm
| Produkt: | Aluminiowa kratownica śrubowa SQB 4060 |
|---|---|
| Materiał rury: | 6061-T6 |
| Główna rura: | 50*3mm |
Circle Aluminium Lighting Truss Outdoor 0.5m - 4m Per Lamp Metal Trusses
| Color: | Silver, Black, Red, Green or customized |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum |
| Shape: | Box |
Big Event 4m Aluminiowa składana kratownica Zdejmowana wieża kratownicowa
| Typ: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m , 520x950mm |
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Concert 6082 - T6 Aluminium Roof Trusses For Outdoor Event Stage Custom Size
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof with Tent |


