Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ trussing aluminium ] mecz 461 produkty.
6082 T6 Aluminium Box Truss System 0.9ft - 3.3ft For Outdoor Celebration Party
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
12m Span Exhibition Aluminum Trussing System Customized Stage Background
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50 * 3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicy: | dostosować |
Półki ekspozycyjne Kratownica dachowa na imprezy plenerowe Ognioodporne, nierdzewne
| Materiał: | Międzynarodowy aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Srebrny T6 Aluminiowy kwadratowy kratownicowy system kratownic dachowych boxu dachowego
| Produkt: | Aluminiowa kratownica śrubowa SQB400 |
|---|---|
| Materiał rury: | 6061-T6 |
| Główna rura: | 50*3mm |
Niestandardowy stojak oświetleniowy bramki 6M Aluminiowa kratownica 400x400 mm z ręcznym wciągnikiem
| Zaletą: | Prosty, szybki |
|---|---|
| materiał: | 6082 Aluminium |
| Kratownica: | Square Truss, Triangle Truss, Folding Truss |
Akcesoria do kratownic aluminiowych Proste, szybkie i bezpieczne wyzwalanie zacisku haka
| Model nr.: | ST255 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6 |
| Śruba: | Stal nierdzewna 12*40mm |
Custom Background Layer Stage Truss Scaffolding Tube Diameter 42mm
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Pyramid Roofing Truss Canopy Aluminium Roof Trusses With Side Wings
| Model: | Stage Roof Aluminum Truss |
|---|---|
| Orzecznictwo: | TUV,ISO9001 |
| Beam Truss: | 450x450mm |
6082 T6 Aluminiowy słupek słupkowy Ekran LED / Ściereczka do stojaka System kratownicowy TUV
| materiał: | Aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 400 x 400 mm, 387 mm x 387 mm, 287 x 287 mm |
| aplikacji: | Ślub, wystawa, firma, ceremonia |
Sklejka z ramą aluminiową Montaż montażowy Kratownica dachowa Możliwość dostosowania Antypoślizgowość
| Dimension(L*W*H): | Wszystkie rozmiary można dostosować |
|---|---|
| Użycie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
| Usługi: | 24 godziny |


