Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ trussing aluminium ] mecz 461 produkty.
Customized Aluminum Square Truss Segments Corners 2 / 3 / 4 / 6 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Customized Size Stage Roof Truss Outdoor Event Promotion Canopy Roofing Screw Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| Kolor: | Srebrny, czarny, czerwony |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
| Span: | 16mm |
Newly 390mm Exhibit Truss Aluminum Spigot Truss For Indoor Or Outdoor Events
| Kolor: | Srebrny, czarny, czerwony |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
| zakres: | 16mm |
Aluminum Spigot Durable Box Truss System 12m - 30m Span For Indoor Activities
| Produktu: | Aluminiowa kratownica skrzyniowa |
|---|---|
| materiał z kratownicy: | Aluminium |
| Kształt kratownicy: | Kwadrat |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny, czarny |
| zakres: | 16m |
Ognioodporna rura aluminiowa Czop kratowy Dj do budowy stoiska wystawowego
| Modelu: | Aluminiowa kratownica SQS 6076 |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
400x400mm Aluminiowa kwadratowa kratownica do dekoracji tła / wystawa wystawowa
| Produktu: | Aluminiowa kratownica SQB 400 |
|---|---|
| materiał rurki: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Ognioodporna rura Aluminiowa czop Dj Truss do budowy stoiska wystawowego
| Model: | SQS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, srebrny lub życzenie klienta |
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
290mm wystawa aluminiowa kratownica czopowa na imprezy wewnętrzne
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6/6082-T6 |
| Główna rura: | Średnica 50*3mm |


