Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ trussing aluminium ] mecz 461 produkty.
TUV Stopień światła Stojaki Aluminium Oświetlenie Lampa kratowa Metalowe kratownice Φ 50 × 3 mm
| typu: | Drabina, trójkąt, kwadrat, okrągły |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| Kolor: | Naturalne aluminium |
Sześciokątny, ośmiokątny, kwadratowy kratownice okrągłe, aluminium 300 x 300 mm na koncert
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
|---|---|
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Aluminiowa, odporna na srebro kratownica składana na wystawę reklamową
| Stosowanie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
|---|---|
| Praca: | 24 godziny |
| Kolor: | Srebrny lub OEM |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Party Bolt Circular Truss Aluminium na koncert / Cabaret Star Shaped Five Corners
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
Wydarzenia Łuk Aluminiowy Kratownicowe Dachy 290x290 mm 6kg na metr
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 290 X290 mm |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
520x470 mm Aluminum Foldable Truss / Triangle Spigot Truss Diameter Ø60mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x470mm |
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |


