Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ trussing aluminium ] mecz 461 produkty.
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Projection Screen Truss Goal Post Aluminum Truss 0.5m - 4m Hanging Reflector Lamp
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Wytrzymała aluminiowa bariera kontroli tłumu dla dużego projektu
| Nazwa produktu: | Bariera kontroli tłumu |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6/6082-T8 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
6082 Oświetlenie sceniczne z aluminium T6 Systemy kratownicowe Czop kwadratowy 0,5m - 4m
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 290 X 290 mm |
| Długość: | 0,5m-4m |
Śruba aluminiowa Oświetlenie kratownicy Światło kratownica 520x1000 mm dla samochodu Pokaż 4700kg Największe bezpieczeństwo Ładowanie
| Główna rura: | Wzmocnienie 50x3mm |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| kształt: | Podłużne, kwadratowe, okrągłe |
Aluminiowa prosta bariera kontrolująca tłum Lekka składana barykada dla bezpieczeństwa
| Nazwa produktu: | Bariera kontroli tłumu |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6/6082-T8 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub dostosowany |
Circular Lightweight Newly Rotating Aluminium Square Truss Bright Black For Club
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Aluminium Clamp Truss Accessories 25mm For Hanging LED Speaker Lighting
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 3-7mm |
| Application: | Hanging LED,Speaker,Lighting |
Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss 6082-T6 Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square , Triangle |
| Outer diameter: | 4m-12m |


