Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ trussing aluminium ] mecz 461 produkty.
1m Średnica 6082 Aluminiowy kratownicowy system kratownicowy z gorącą kratownicą
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Custom Club Aluminium Spigot Box Truss do oświetlenia wewnętrznego
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Wewnętrzna aluminiowa kratownica czopowa Dach sceniczny oświetleniowy System kratownicowy
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Gimnazjum Aluminiowe pudło kratownicowe Bolt Trade Show Booth Large Heavy Loading 450x600 mm
| materiał: | Aluminium 6082 |
|---|---|
| Połączenia: | Czop / śruba |
| Charakterystyka: | bez dachu |
Rusztowanie Kwadratowy dach kratowy Aluminiowy regulowany stopień 1100Kg Maksymalne obciążenie
| Obroty: | Hurt |
|---|---|
| Firma: | Fabryka OEM |
| materiał: | 6082 Aluminium |
Lifting Truss Tower System 200kg - 500kg Ground support Aluminum Alloy
| Material: | Steel |
|---|---|
| Max Height: | 6m |
| Min Height: | 2.2m |
Indoor Stage Roof Truss Customized With Aluminum Adjustable Stage
| Sales: | Wholesale |
|---|---|
| Company: | OEM Factory |
| Material: | 6082 Aluminum |
3.1mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for Lighting for Indoor/ Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
Zdejmowane i odporne składane logo Truss Heavy Duty
| Stosowanie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
|---|---|
| Praca: | 24 godziny |
| Kolor: | Srebrny lub OEM |


