Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ trussing aluminium ] mecz 461 produkty.
Górna sekcja kratownicy systemu podnoszenia
| aplikacji: | Wisząca dioda LED, głośnik, oświetlenie |
|---|---|
| rozmiar: | 50mm |
| materiał: | Aluminium 6082 T6 |
Oświetlenie kratownicowe z trójkątnym aluminiowym czopem TRB287mm-387mm
| Węzeł:: | Pokryte aluminium |
|---|---|
| Waga: | 6 kg na metr |
| Rodzaj: | Śruba |
Śruby z czarnego srebra o przekroju kwadratowym 250 mm, kwadratowe, lekkie, o wymiarach 43 × 3 mm. Wysokie obciążenie
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 250 x 250 mm |
| Długość: | 0,5m-4m |
3mm Thickness Aluminum Square Truss , 16“ Screw Box Truss for lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Lightweight Rotating Circle Shaped Aluminum Trusses For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |
Durable 6082 T6 Aluminum Spigot Truss Indoor Exhibition Truss 450mm * 450mm
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| LOGO: | Ledika |
| Color: | Silver, Black, or custmized |
Warstwowa konstrukcja ławki kratownicowej 6082 Aluminiowa drabina robocza Malowanie rusztowania wieżowego
| Numer modelu:: | WB |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6082-T6 (stal) |
| kolor: | Czarny ,Srebrny . lub Dostosowany |
Przenośny wyświetlacz kratownicy na zewnątrz sceny Aluminiowa platforma sceniczna z regulowanymi nogami
| Części: | Rama i panel sceniczny |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Materiał panelu: | Panel o wysokiej gęstości / Pleksiglas |
Wydarzenie 400mm 6082 T6 Aluminiowa kwadratowa belka kratownicy 50 × 3 mm Rura 10kg na metr
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 400 x 400 mm |
| Długość: | 0,5m-4m |
Metalowy kratownicowy kratownicowy pokaz 450 mm Auto Show 18 metrów Maksymalny rozpiętości
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 450mm |
| Długość: | 0,5m-4m |


