Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ trussing aluminium ] mecz 461 produkty.
520x1000mm Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
50x3mm Strengthen Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
30cmx30cm Aluminum Square Truss , Silver Bolt aluminum stage truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Mobile Painting Scaffold Tower Plastering Working Bench Event Truss With Wheels
| materiał: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Wysokość: | 2 do 12 metrów |
TUV Aluminiowy system kratownicowy trójkątny kratownicowy 500 mm - 4000 mm
| Kolor: | Czarny, srebrny lub życzenie klienta |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Podanie: | Koncert, wystawa, wydarzenia, wesele itp |
Wydarzenie 400mm 6082 T6 Aluminiowa kwadratowa belka kratownicy 50 × 3 mm Rura 10kg na metr
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 400 x 400 mm |
| Długość: | 0,5m-4m |
Metalowy kratownicowy kratownicowy pokaz 450 mm Auto Show 18 metrów Maksymalny rozpiętości
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 450mm |
| Długość: | 0,5m-4m |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |


