Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ trussing aluminium ] mecz 461 produkty.
Mobile Painting Scaffold Tower Plastering Working Bench Event Truss With Wheels
| materiał: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Kolor: | Srebro |
| Wysokość: | 2 do 12 metrów |
TUV Aluminiowy system kratownicowy trójkątny kratownicowy 500 mm - 4000 mm
| Kolor: | Czarny, srebrny lub życzenie klienta |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Podanie: | Koncert, wystawa, wydarzenia, wesele itp |
TUV Aluminium Square TrussTriangle Roof Trussing System 500mm - 4000mm
| Rozmiar tuby: | 50 * 3 mm |
|---|---|
| Waga: | 6 kg na metr |
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Foldable Aluminum Spigot Exhibit Truss 520mm*950mm For Auto Show
| Application: | Heavy Duty Project |
|---|---|
| Model: | FT5295 |
| Events: | Exhibition,auto show |
Square 287 / 450 / 5276 Bolt Aluminium Trusses Standpipe For Different Events
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Lightweight Rotating Circle Aluminium Trusses Square For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Versatile Aluminium Square Truss Smart Connecting Joint For Outdoor Events 6082
| Connector: | Bolt/ Spigot |
|---|---|
| Package: | Carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Outdoor Durable Aluminum Spigot Truss 287mm Outside Event Aluminum Trussing
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | spigot |
Aluminiowe warstwy Layher Rusztowania dachowe / dostosowane elementy rusztowania warstwowego
| Normalna specyfikacja: | 1 * 2 m 1,22 * 2,44 m |
|---|---|
| Dostępna wysokość: | H0,8 - 1,2 mln |
| Użycie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |


