Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ roof lighting aluminium stage truss ] mecz 178 produkty.
Półki ekspozycyjne Kratownica dachowa na imprezy plenerowe Ognioodporne, nierdzewne
| Materiał: | Międzynarodowy aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Promotion Canopy Roofing Stage Roof Truss Screw Truss With Canopy Roof
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
290mm deski platformy scenicznej Trójkątna kratownica dachowa do oświetlenia Dj
| Nazwa produktu: | 290mm Oświetlenie Dj Duże płyty ze stopu aluminium i trójkątny dach |
|---|---|
| Rama: | Aluminium 6082/6061-T6 |
| Części: | Aluminum truss; Kratownica aluminiowa; Base plate;Top section;Roof; Płyta po |
Ognioodporna aluminiowa więźba dachowa Lekkie oświetlenie
| Materiał: | Międzynarodowe aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Customized Size Stage Roof Truss Outdoor Event Promotion Canopy Roofing Screw Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Scena imprezy plenerowej Aluminiowy system więźby dachowej do wyświetlania belki kratownicy
| Model nr.: | SQS290 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6061-T6 |
| Akcesoria: | 290*290mm Spigot Truss; Kratownica czopowa 290*290mm; Sleeve block; Blok tul |
Akcesoria do kratownic górnych do oświetlenia wieży windy
| aplikacji: | Wisząca dioda LED, głośnik, oświetlenie |
|---|---|
| rozmiar: | 50mm |
| materiał: | Aluminium 6082 T6 |
Górna sekcja kratownicy systemu podnoszenia
| aplikacji: | Wisząca dioda LED, głośnik, oświetlenie |
|---|---|
| rozmiar: | 50mm |
| materiał: | Aluminium 6082 T6 |
Recykling Aluminiowy stolik dachowy z kratownicowym wyświetlaczem Garnitur z windą Łatwy montaż 12m - 30m
| Nazwa: | Kratka dachowa aluminiowa kratowa |
|---|---|
| Zaletą: | Wygoda i ułatwiony transport |
| standardowe: | Certyfikat TUV, ISO9001 |
Kolor srebrny Czop aluminiowy system dachowy Oświetlenie sceny kratownicy do dekoracji
| Modelu: | Etap Więźba Dachowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |


