Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ roof lighting aluminium stage truss ] mecz 178 produkty.
300mm Aluminum Spigot Truss 12m Span Customized Stage Background
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Roof 6082 T6 Aluminum Triangle Folding Truss For Outdoor Events Safety 21.1kg
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt/spigot |
Ognioodporna rura Aluminiowa czop Dj Truss do budowy stoiska wystawowego
| Model: | SQS |
|---|---|
| Kolor: | Czarny, srebrny lub życzenie klienta |
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
Excellent 6082 T6 Silver Aluminum Spigot Truss For Outdoor / Indoor Activities
| Color: | Silver, Black , Red |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| Kolor: | Srebrny, czarny, czerwony |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Czop kratowy |
| Span: | 16mm |
Struktura Rama dachu Namiot PVC Kratownica aluminiowa
| Modelu: | Namiot |
|---|---|
| Usługi: | 24 godziny |
| Kolor: | srebrny lub OEM |
Duży projekt aluminiowy system kratownicy dachowej Heavy Duty 520 X 760 mm
| Materiał: | Międzynarodowy Aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, kratownica dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i sceny koncertowej |
Niestandardowy aluminiowy system kratownicy dachowej 6082 Lekka kratownica oświetleniowa
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Pyramid Roofing Truss Canopy Aluminium Roof Trusses With Side Wings
| Model: | Stage Roof Aluminum Truss |
|---|---|
| Orzecznictwo: | TUV,ISO9001 |
| Beam Truss: | 450x450mm |
6082 Więźba dachowa nadająca się do recyklingu, maksymalna rozpiętość 12 m na imprezy plenerowe
| Materiał: | Międzynarodowy aluminium 6082 |
|---|---|
| Imię: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |


