Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ roof lighting aluminium stage truss ] mecz 178 produkty.
6061 Aluminiowy dachowy system kratownicowy o średnicy 1 m
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
520 X 760 MM Aluminium Roof Trusses 6082 12 - 30m Max Span Truss Roof System
| materiał: | Międzynarodowe aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowa kratownica, muzyczna kratownica dachowa |
| Użycie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i sceny koncertowej |
TUV Stopień światła Stojaki Aluminium Oświetlenie Lampa kratowa Metalowe kratownice Φ 50 × 3 mm
| typu: | Drabina, trójkąt, kwadrat, okrągły |
|---|---|
| materiał: | Aluminium 6082 |
| Kolor: | Naturalne aluminium |
International Custom Stage Kratownica dachowa Łatwa instalacja Aluminiowa podstawa oświetleniowa Szeroko pokaźna wystawa
| materiał: | International Aluminium 6082 |
|---|---|
| Kształt kratownicy: | Kwadrat, podłużny, trójkąt |
| Rozmiar kratownicy: | 287-1000 mm |
Outdoor Events Stage Roof Truss Material 6082 12 - 30m Max Span for Hanging Lamps
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Scena koncertowa Aluminiowa skrzynka oświetleniowa System kratownicowy o średnicy 15 m
| Model nr.: | SOS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Wydarzenia Łuk Aluminiowy Kratownicowe Dachy 290x290 mm 6kg na metr
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 290 X290 mm |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
15m Średnica Czop Aluminium Truss System DJ Lighting Truss Stand
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Wewnętrzna aluminiowa kratownica czopowa Dach sceniczny oświetleniowy System kratownicowy
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |


