Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ roof lighting aluminium stage truss ] mecz 178 produkty.
Obracający się kratownicowy kratownicowy aluminiowy wiszący dach - kopuły / kulki 8 części
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Długość kołowa: | 18 metrów |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Sekcja kratownicy: | 500 x 500 mm |
| Długość: | 3 mln na kratownicę |
Indoor Stage Roof Truss Customized With Aluminum Adjustable Stage
| Sales: | Wholesale |
|---|---|
| Company: | OEM Factory |
| Material: | 6082 Aluminum |
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Lightweight Events Aluminum Folding Truss Roof 0.5m - 4m for Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Skrzynka na śruby 12 x 12 cali
| Modelu: | Aluminiowa kratownica kwadratowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Outdoor Show Galvanized
| Modelu: | Kratownica Layhera |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
500 osób Przezroczysty namiot weselny Namiot weselny Struktura aluminiowa
| Materiał ramy: | Aluminium |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Przezroczysty namiot weselny na imprezę |
| Stosowanie: | Impreza plenerowa |
Stabilny namiot o konstrukcji aluminiowej 3 * 3m na zajęcia, kemping, wystawę
| Aluminiowe: | Lekki |
|---|---|
| tkanina: | PCV i płótno |
| Areal: | dostosować |


