Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ roof lighting aluminium stage truss ] mecz 178 produkty.
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Easy Disassembly Stage Roofing Truss Aluminum Truss For Outdoor Game Activities
| materiał: | Międzynarodowe aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Muzyczna więźba dachowa |
| Do góry: | Z dachem z namiotem |
Reusable Aluminum Stage Roof Truss Spigot Display Lift Tower Suit Easy Install
| Nazwa: | Aluminiowa kratownica na dachu sceny |
|---|---|
| Zaletą: | Wygoda i ułatwienie transportu |
| standardowe: | Certyfikat TUV, ISO9001 |
Heavy Duty 12 Inch Aluminum Square Truss , 6082-T6 Aluminum Spigot / Bolt Circle Truss 300mm
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Długość koła: | 4 - 12 metrów |
Circular Aluminum Square Truss Cabaret Star Shaped Five Corners / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Party Bolt Circular Truss Aluminium na koncert / Cabaret Star Shaped Five Corners
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Długość kołowa: | 4 - 12 metrów |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Square 6061 Aluminiowy czop Truss Box Lighting System kratownicowy dla wydajności
| Model nr.: | TRS287/387 |
|---|---|
| Materiał: | 6082-T6/6061-T6 |
| Kształt: | Koło |
Creative Aluminum Square Stage Lighting Truss Pentagram / Heart Shape For Wedding
| materiał: | 6082 T6 Aluminium |
|---|---|
| Rozmiar kratownicy: | 300 X300 mm |
| Kształt: | Gwiazda, kształt serca, nieregularny kształt ized dostosowany) |
TUV Aluminiowy system kratownicowy trójkątny kratownicowy 500 mm - 4000 mm
| Kolor: | Czarny, srebrny lub życzenie klienta |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Podanie: | Koncert, wystawa, wydarzenia, wesele itp |


