Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ roof lighting aluminium stage truss ] mecz 178 produkty.
Scena aluminiowa z kratownicowym systemem półokrągłym
| Modelu: | Etap Więźba Dachowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Trójkątna rurowa rura wznosząca Mild Steel Lighting Kratownica płaski Dach 500mm x 600mm
| Modelu: | Etap Więźba Dachowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Recykling lekkiej aluminiowej kratownicy na imprezy promocyjne wystaw
| Materiał: | Międzynarodowe aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Stosowanie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Structural Space Framework Zakrzywiona scena Dachowa kratownica dla zdarzenia światła scenicznego
| Modelu: | Etap Więźba Dachowa |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Użycie: | kratownice oświetleniowe do dekoracji |
Przenośny układ aluminiowy z podłogą, podłączenie spigotu do DJ Stage Performance
| Model nr.: | SQS287 |
|---|---|
| Długość: | 1m/2m/3m/4m |
| Główna rura: | 50*3mm/50*2mm |
Spigot Aluminiowa kratownica Corcert Event Kratownica 6-kierunkowa - mała 287x287 mm
| Nazwa produktu: | Kratownica czopowa |
|---|---|
| Rozmiar rury: | 50 * 3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicowego: | dostosować |
Hot Dragon Stage Wiszący ekran Bolt Post Truss Aluminium Alloy 6082
| Nazwa produktu: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss;Gal Post Truss; Banner Truss;< |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |
Wiszący ekran Średni słupek bramki Truss Aluminium Dragon Bolt Truss
| Nazwa produktu: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Global Post Truss;Gal Post Truss; Banner Truss;< |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6082-T6/6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |
Dostosowany rozmiar Systemy kratownic dachowych z czopami Dekorujcie oświetlenie
| Model: | Namiot |
|---|---|
| usługa: | 24 godziny |
| kolor: | srebrny lub OEM |
T6 Aluminiowy system kratownic bramkowych na wystawę koncertową
| Nazwa produktu: | Global Post Truss; Goal Post Truss; kratownica sztandarowa; kratownica Gentry; kratownica wyświetlac |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Kolor: | Srebrny, czarny lub jako twoje wymagania |


