Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
Aluminium Stage Roof Truss For Indoor and Outdoor Event
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Music Stage Roof Truss |
| Top: | With Roof with Tent |
20m Max Span Creative 6082 Folding Truss Bright Black For Extensive Activities
| logo: | LEDIKA |
|---|---|
| Kształt kratownicy: | Trójkąt, Kwadrat, Podłużny |
| Rozmiar kratownicy: | 520x470 mm |
Array Speaker Layer Truss Scaffolding Truss Using For Outdoor 1000×2000 Mm
| Rozmiar tuby: | 48,3 mm |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kratownica warstwowa |
| Rozmiar systemu kratownicy: | dostosować |
390 x 390 Customized Length Aluminum Spigot Truss Shiny Silver Truss System
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
Brightsome Black One Meter Long Truss System Aluminum Stage Truss Quick Lock
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
Najwyższej jakości ciężkie zewnętrzne kratownice, aluminiowe śruby i czopowe systemy kratownic scenicznych
| Modelu: | Aluminiowa kratownica SQT 290 |
|---|---|
| materiał: | 6082 |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Winda kratownicowa system podnoszenia i opuszczania dla SQS
| Nazwa produktu: | Factory Outdoor Concert Stage Truss System ; Fabryczny system kratownicy na scenie koncert |
|---|---|
| Podanie: | Koncert, wydarzenia, wystawa, występ, wesele |
| Rura główna: | 50 * 3 mm |
Stadion zewnętrzny 6081 Aluminiowa kratownica z czopem Dostosowany rozmiar
| Nazwa produktu: | Czop Kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*3mm |
| Rozmiar systemu kratownicy: | Dostosowane |
23 lata doświadczenia w przemyśle konstrukcyjnym i scenicznym
| Kod: | SQB/SQS/TRB |
|---|---|
| łącznik: | pokryte aluminium |
| Funkcja: | Połączenie kratownicy |
Lightness Box Kratownice Kratownice aluminiowe Wiszące wyposażenie muzyczne Dekoracja restauracji
| Modelu: | Aluminiowa trójkątna kratownica |
|---|---|
| Połączenia: | Bolt / Spigot |
| kształt: | Trójkąt |


