Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
Aluminiowe zewnętrzne sceny truss ramy struktury wyświetlania truss sceny dla wydarzenia
| Materiał: | aluminium 6061 |
|---|---|
| Nazwa: | Kratownica aluminiowa, więźba dachowa sceny muzycznej |
| Użycie: | Do budowy targów, wyposażenia sklepów i estrad koncertowych |
Aluminiowa wytrzymała kolumna głośnikowa Outdoor Show z gładką rurą stalową o średnicy 48.3mm
| Miejsce pochodzenia: | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| standardowe: | TUV |
| Dostępny rozmiar: | 2x2x8m / as dostosowane |
Metalowa linia krępująca Array Głośnik Kratownica Layer Beam Strong Construction
| Wydarzenia: | Wystawa, koncert |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Kratownica warstwowa |
| Rozmiar rury: | 48,3 mm |
Scena koncertowa Kratownice dachowe Aluminiowe kratownice DJ Indoor 500kg - 4700kg Max Loading
| materiał: | International Aluminium 6082 |
|---|---|
| Nazwa: | Aluminiowa kratownica, rusztowanie sceny muzycznej |
| Użycie: | Do budowania targów, montażu sklepów i koncertów |
Etap rusztowania Kratownica dachowa Kryty ognioodporne kratownice aluminiowe 16 stopni twardości
| Dostępna: | 0,5-4M |
|---|---|
| Materiał kratownicy: | Aluminium 6082 |
| Miejsce załadunku: | Guangzhou, Chiny |
Steel Tube 50mm Layer Bolt Truss 2x2 m straight frame Lifting Stage With Wheels
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Bespoke Color Aluminium Box Truss Aluminium Triangle Truss Round Truss
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Truss 400mm |
| Usage: | all kinds of events |
Promotion Canopy Roofing Stage Roof Truss Screw Truss With Canopy Roof
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Outdoor Event Big Show Concert Light Duty Project Truss With Tent
| Component: | Truss & Stage & Tent |
|---|---|
| Name: | Stage Roof Truss |
| Size: | Custmoized |


