Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ truss square ] mecz 908 produkty.
High Load Triangular Aluminum Folding Truss / Foldable Truss Conical 520 * 950 mm
| Type: | Heavy Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*4mm |
| Size of truss: | 1-4m , 520 x 950 mm |
Outdoor Events Stage Roof Truss Material 6082 12 - 30m Max Span for Hanging Lamps
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Name: | Aluminum Truss, Music Stage Roof Truss |
| Usage: | For trade fair construction, shop fitting and concert stage |
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Silver Aluminum Truss Parts Segment Corners 2 - 6 Way Truss Connection Corner
| Kod: | SQB / SQS / TRB |
|---|---|
| Kąt: | dostosować |
| Długość: | 0,5m |
Profesjonalne aluminiowe akcesoria do kratownic Segmenty Narożniki 2 - 6 kratownic
| Kod: | SQB / SQS / TRB |
|---|---|
| Węzeł: | pokryty aluminium |
| Funkcja: | Połączenie kratownicy |
Koncert Oświetlenie sceniczne Systemy kratownicowe 1000 × 2000 mm 1 rok gwarancji
| Nazwa produktu: | Kratownica warstwowa |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 48,3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicy: | dostosować |
Rusztowanie warstwowe głośnikowe kratownica kratownica 1000 × 2000 mm na zewnątrz
| Nazwa produktu: | Kratownica warstwowa |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 48,3 mm |
| Rozmiar systemu kratownicy: | dostosować |
Wydarzenia Bezpieczeństwo Aluminiowa składana kratownica Złącze czopowe 50 * 4 mm
| Rodzaj: | Ciężka kratownica |
|---|---|
| Rozmiar tuby: | 50*4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4m , 520x950mm |
Aluminiowa kratownica czopowa o rozpiętości 30 m Lekka kratownica na zewnątrz sceny
| Produkt: | Aluminiowa kratownica czopowa |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium 6082 T6 |
| Kształt kratownicy: | Kwadratowy, podłużny, trójkątny lub inny nieregularny kształt |
Auto Show Składane aluminiowe kratownice Czarny FT5295 Kod 10kg na metr
| Nazwa produktu: | Składana kratownica |
|---|---|
| Rozmiar rury: | 50 * 4mm |
| Rozmiar kratownicy: | 1-4 m, 520 x 950 mm |


