Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ tuv aluminum stage platform ] mecz 136 produkty.
Aluminiowa platforma montażowa LED Ekran otwierania Zamykanie 2 m / min Prędkość ruchu
| rozmiar: | L2000 * W1200 * H250mm |
|---|---|
| Wysokość: | 0,6 m |
| Napięcie: | 380 V 3 fazy |
Creative Removable Aluminum Stage Platform Easy Transport Staging Platform
| Materiał ramy: | Stal |
|---|---|
| Sklejka: | Sklejka profesjonalna i antypoślizgowa |
| Transport: | Koła |
3mm Events Octangle Aluminum Stage Platform / Octagon Outdoor Staging Platform
| Grubość płomienia: | 3 mm |
|---|---|
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Składana aluminiowa platforma sceniczna Składana Wygodna wysokość 200 mm - 800 mm
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Sposób montażu: | Składanie |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Outdoor Aluminum Stage Platform Performance Irregular Plywood Stage 750kg / m2 Max load
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Grubość płomienia: | 3 mm |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Portable Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8m Height Efficiency Folding Stage
| Materiał ramy: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Połączenie: | rozpustnik |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Music Room Step Stool Aluminum Stage Platform Concert Choral Folding Seat
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
| Wysokość: | Trzy kroki lub więcej |
Składana aluminiowa platforma montażowa / zewnętrzna mobilna grubość sklejki 18 mm
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Grubość płomienia: | 3 mm |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Black / Silver Aluminum Stage Platform Cuttable Horizontal Removable LED Stage
| rozmiar: | L2000 * W1200 * H250mm (niestandardowe) |
|---|---|
| Wysokość: | 0,6 m |
| Napięcie: | 380 V 3 fazy |
Rotating Mechanical Staging Platform Q195 Steel Aluminum Stage Platform
| Material: | Q195 Steel |
|---|---|
| Height: | 0.6-1.2m |
| Size: | L2000*W2000*H800/1200mm |


