Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ tuv aluminum stage platform ] mecz 136 produkty.
Anti Fire Anti Slip Adjustable Aluminum Stage Platform For Outdoor Indoor Event
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Grubość płomienia: | 3 mm |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Dostosowana przenośna aluminiowa platforma montażowa do teatru T Runway
| rozmiar: | 1 * 1 m, 1 * 2 m |
|---|---|
| Wysokość: | H0,2 * -0,8 m |
| Produktu: | SDK001 Stolik rozkładany |
Przenośna, dostosowana aluminiowa platforma sceniczna do teatru T Runway
| rozmiar: | 1 * 1 m, 1 * 2 m |
|---|---|
| Wysokość: | H0,2 * -0,8 m |
| produkt: | SDK001 Składany stolik |
Aluminiowa platforma sceniczna, zewnętrzna mobilna stalowa warstwa stalowa scena drewniana rama
| rozmiar: |
|
|---|---|
| Wysokość: | H0,2 * -0,8 m |
| Produktu: | SDK001 Składany stolik |
Ultralight Portable Aluminum Stage Platform T Show Plywood 1220*2400mm
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Maksymalne obciążenie: | 750 kg / m2 |
| Materiał ze sklejki: | Ognioodporny i antypoślizgowy profesjonalny panel sceniczny |
Staging Systems Folding Aluminum Stage Platform Smart Collapsible
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Sposób montażu: | Składanie |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Folding Steel Mobile Portable Aluminum Stage Platform with Wheels / Carpet for Hotel / Small event
| Materiał ramy: | Stal |
|---|---|
| Sklejka: | Sklejka profesjonalna i antypoślizgowa |
| Transport: | Koła |
Anti - Skid Plywood Concert Stage Platforms Aluminum 800mm - 1200mm
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Grubość płomienia: | 3 mm |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Aluminiowy zestaw przenośna scena koncertowa ślubna scena koncertowa platforma do imprezy koncertowej
| Części: | Rama i panel sceniczny |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Materiał panelu: | Panel o wysokiej gęstości/pleksi |
Q195 Steel Rotating Mechanical Staging Platform Adjustable Stage Platform
| materiał: | Q195 Stal |
|---|---|
| rozmiar: | L2000 * W2000 * H800 / 1200mm |
| Wysokość: | 0,6-1,2 m |


