Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ tuv aluminum stage platform ] mecz 136 produkty.
Najwyższej jakości wydarzenia Koncert Przenośna składana scena Składana platforma sceniczna
| Możliwość ładowania: | 400 kg / mkw |
|---|---|
| Rozmiar sceny: | 1X2m |
| Wysokość: | 0,4-0,6 mln |
2019 Najnowszy wysokiej jakości system etapów warstw Metalowa aluminiowa scena
| Kształt kratownicy: | Składanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub OEM |
| Użycie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
Portative Aluminum Adjustable Stage Platform Show Folding Stage 18mm Black
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
| Wysokość: | 0,2-0,8 m |
Customized Folding Aluminum Portable Stage Platform With Wheels / Carpet
| Materiał ramy: | Stal |
|---|---|
| Sklejka: | Sklejka profesjonalna i antypoślizgowa |
| Transport: | Koła |
Składana stalowa platforma sceniczna Hotel Stage Mobile Portable z kółkami / wykładziną
| Materiał ramy: | Stal |
|---|---|
| Sklejka: | Sklejka profesjonalna i antypoślizgowa |
| Instalacja: | Składanie |
Lightweight Portable Stage T Show Aluminum Plywood Platform 1220*2400mm
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Grubość płomienia: | 3 mm |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Portative Aluminum Adjustable Stage Platform Fashion Show Folding Stage Black
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
| Wysokość: | 0,2-0,8 m |
Regulowane stopnie schodowe ze stopu aluminium i podnoszone i składane platformy sceniczne
| rozmiar: | 1 * 1 m, 1 * 2 m |
|---|---|
| Wysokość: | H0,2 * -0,8 m |
| Produktu: | SDK001 Stolik rozkładany |
Hotel Foldable Stage Platform Banquet Stage Stair 2440*1830mm
| Nazwa produktu: | Składana scena |
|---|---|
| Sklejka: | Sklejka profesjonalna i antypoślizgowa |
| Grubość: | 18mm |
Platforma podłogowa Montuj platformę dachową / przenośną platformę montażową na imprezę
| Normalna specyfikacja: | 1 * 2 m 1,22 * 2,44 m |
|---|---|
| Dostępna wysokość: | H0,8 - 1,2 mln |
| Użycie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |


