Wszystkie produkty
-
Aluminium Square Truss
-
Aluminiowa kratownica czopowa
-
Layer Truss
-
Składana kratownica
-
Platforma aluminiowa
-
Obrót i podnoszenie
-
Bariera kontroli tłumu
-
System wieży kratownicowej
-
Akcesoria do kratownic
-
Głośnik kratownicy
-
Goal Post Truss
-
Schemat więźby dachowej
-
Kratownica aluminiowa
-
Aluminiowa wieża rusztowań
-
Namiot aluminiowy
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
NailaKratownica jest bardzo wygodna w montażu i demontażu.
słowa kluczowe [ catwalk aluminum stage platform ] mecz 83 produkty.
Zestaw 6061-T6 Aluminiowa platforma sceniczna o regulowanej wysokości
| Części: | Rama i panel sceniczny |
|---|---|
| Materiał ramy: | Stop aluminium 6061-T6 |
| Materiał panelu: | Panel o wysokiej gęstości/pleksi |
Portative Folding Aluminum Stage Platform Catwalk Show Stage Fire - Proof
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
| Wysokość: | 0,2-0,8 m |
Concert Circle Custom Aluminum Stage Platform Outdoor Acrylic Staging
| Grubość sklejki: | 18mm |
|---|---|
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
| Kolor sklejki: | Czarny czerwony |
Dragnet Stage Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8 Height Efficiency Folding Stage
| Materiał ramy: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Połączenia: | Składanie |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Bezpieczna aluminiowa platforma sceniczna
| Kształt kratownicy: | Składanie |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony lub OEM |
| Użycie: | Wydarzenie, wystawa reklamy ślubnej |
Portable Aluminum Stage Platform 0.2 - 0.8m Height Efficiency Folding Stage
| Materiał ramy: | Aluminium 6082 T6 |
|---|---|
| Połączenie: | rozpustnik |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
Assemble Outdoor Show Aluminum Staging Platform Artistic Mobile Portable Stage
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
|---|---|
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
| aplikacji: | Koncert, impreza, wydarzenia |
Led Cuttable Horizontal Removable Aluminum Stage Platform 380v Anti - Slip
| rozmiar: | L2000 * W1200 * H250mm (niestandardowe) |
|---|---|
| Wysokość: | 0,6 m |
| Napięcie: | 380 V 3 fazy |
Zmotoryzowany obrotowy aluminiowy pomost pomostowy Regulowany 1220 × 1220 mm
| Materiał płomieniowy: | Stop aluminium 6082-T6 |
|---|---|
| Grubość płomienia: | 3 mm |
| Materiał ze sklejki: | Odporna na ogień i antypoślizgowa profesjonalna sklejka sceniczna |
810 mm aluminiowa platforma sceniczna
| Sklejka: | Sklejka profesjonalna i antypoślizgowa |
|---|---|
| Szczegóły pakowania: | Karton / folia bąbelkowa |
| Czas dostawy: | 15 dni |


